Bolącego zęba wyleczyli mi pod mikroskopem

Jakiś czas temu rozbolał mnie ząb. Zaczęło się bardzo niewinnie od lekkiego ćmienia. Potem jednak ból stawał się coraz trudniejszy do zniesienia. Swojego dentystę odwiedzałem regularnie i wszystkie zęby miałem zdrowe. Z tym jednym zaczęło dziać się coś niepokojącego, więc od razu zapisałem się na wizytę. Okazało się, że konieczne będzie leczenie, którego najbardziej się bałem.

Leczenia kanałowego już się nie boję

mikroskopowe leczenie kanałowe krakówW moim zębie powstało jakieś zapalenie i musiałem poddać się leczeniu kanałowemu. Jeśli ktokolwiek miał takie leczenie to wie, że nie należy ono do najprzyjemniejszych. Mój dentysta zapewnił mnie, że nawet nie poczuję jak będzie leczył mi zęba. I rzeczywiście okazało się, że teraz stosuje się zupełnie bezbolesne mikroskopowe leczenie kanałowe Kraków jest miastem, w którym najwięcej stomatologów korzysta z mikroskopów. Dentysta, który leczył mojego zęba, powiększył sobie obraz jego wnętrza kilkadziesiąt razy. Widziałem to wszystko na bieżąco, bo patrzyłem na monitor w trakcie leczenia. To oczywiście zupełnie nic mnie nie bolało, bo wcześniej dostałem zastrzyk ze znieczuleniem. Cały zabieg się udał, a zęba udało się uratować. Teraz już nie boję się leczenia kanałowego. Jako, że miałem je wykonane pod mikroskopem to wystarczyła tylko jedna wizyta u mojego dentysty. Zapłaciłem za cały zabieg pięćset złotych, ale to i tak jest niedużo. W znanych klinikach stomatologicznych kosztuje to znacznie drożej.

Jestem bardzo zadowolony z usług mojego stomatologa. Ma dobrze wyposażony gabinet i bardzo nowoczesne urządzenia do leczenia zębów. Mój dentysta uratował mi zęba, który cały był zainfekowany jakimś zapaleniem. W takim przypadku prawidłowe wyleczenie zęba jest bardzo istotne. A leczenie kanałowe nie budzi już u mnie żadnych obaw.