Dywan do pokoju w atrakcyjnej cenie

Mój mąż zawsze chodził po mieszkaniu boso, co było dla mnie niezrozumiałe. Wszędzie były panele i płytki a przecież musiało być mu zimno w nogi. On jednak nie narzekał. Miałam świadomość, że nie namówię go na noszenie papci, dlatego wpadłam na dużo lepsze rozwiązanie.

Znalezienie sklepu z tanimi dywanami 

tanie dywanyZdecydowałam, że w pokoju gościnnym pojawi się dywan. Duży, miękki i w kolorze, który będzie idealnie pasował do wystroju pokoju. Naturalnie mężowi nie zdradziłam swojego planu, ponieważ zamierzałam zrobić mu niespodziankę a wiedziałam, że będzie zaskoczony. Przechadzając się po mieście natrafiłam na sklep, którego wcześniej nie znałam. Dostępne w nim były bardzo modne i  tanie dywany, co zachęciło mnie do tego, aby się rozejrzeć w tym sklepie. Od razu jak weszłam zauważył mnie sprzedawca, który do mnie podszedł. Chciał pomóc w wyborze dywanu, co mi odpowiadało, ponieważ nie byłam zdecydowana. Wiedziałam jedynie jaki rozmiar i przybliżony kolor mnie interesował. Sprzedawca był bardzo pomocny, bo w zasadzie to właśnie dzięki niemu nabyłam idealny dywan do salonu, za który zapłaciłam bardzo atrakcyjną cenę. Idealnie się składało, ponieważ mój mąż był w delegacji i o pomoc poprosiłam swojego brata. Przywiózł mi dywan do domu i pomógł go rozłożyć w pokoju. Prezentował się doskonale i miał bardzo modny wzór. Mój brat był tak zaskoczony niską ceną tego dywanu, że tego samego dnia pojechał do tego sklepu na zakupy. Nie zdziwiła mnie jego reakcja, bo zdecydowanie było warto.

Kiedy mój mąż wrócił do domu, to od razu zauważył zmianę w pokoju gościnnym. Sam przyznał, że chodzenie po miękkim dywanie na boso jest bardzo przyjemne. Z czasem w przedpokoju i sypialni również pojawiły się dywany, co oczywiście było pomysłem mojego męża.