Jak zabezpiecza się karoserię samochodu?

W Warszawie dużą popularnością cieszy się nowa usługa. polega ona na zabezpieczaniu karoserii pojazdów przed rdzą oraz korozją. Zakłady blacharskie używają specjalnej powłoki ceramicznej. Aby jednak ją nałożyć, karoseria musi być odpowiednio do tego przystosowana. Opowiem o całym zabiegu, jaki trzeba wykonać, by mieć właściwie zabezpieczoną karoserię swojego pojazdu. To bardzo dobry sposób.

Jak zabezpieczyć karoserię samochodu?

zabezpieczenie karoserii samochodu w WarszawieKaroseria samochodu może po jakimś czasie zacząć korodować lub rdzewieć. Jednakże nie jest to konieczne, jeśli zastosujemy odpowiednie środki. Zabezpieczenie karoserii samochodu w Warszawie to bardzo ceniona usługa. Na początku w zakładzie blacharskim auto jest przygotowywane do tego zabiegu. Bardzo dokładnie czyści się je benzyną ekstrakcyjną. Dzięki temu powierzchnia blachy jest odtłuszczona. Po tym zabiegu karoserię trzeba przemyć wodą, aby nie pozostały nawet krople benzyny. Można zamiast tego przeczyścić samochód suchym lodem, ale nie jest to konieczne. Powłokę ceramiczną nakłada się przy utrzymaniu jej temperatury na optymalnym poziomie trzydziestu dwóch stopni Celsjusza. Powłoka nakładana jest powoli, za pomocą specjalnego agregatu. Następnie używa się specjalnego wałka po to, by dobrze ona związała z blachą auta. To najlepszy sposób na to, by samochód był zabezpieczony przed wszystkimi problemami związanymi z trwałością blachy.

Osoby, które korzystają z takiego zabezpieczenia mogą liczyć na to, że ich samochód za dwadzieścia lat będzie wyglądał tak, jakby był dopiero po renowacji blacharskiej. Nie pojawią się na nim rdzawe naloty. Również nie będzie problemów z przeglądami. Czasami zdarza się, że pojazd ma problem z przeglądem, ponieważ ma na przykład pordzewiałe progi. Po zabezpieczeniu samochodu nie ma o tym mowy.