Najbardziej oryginalne torebki

Uwielbiam modę, jednak nigdy nie ubieram się w stu procentach tak, jak moda nam to dyktuje. Wiele kobiet postępuje w sten sposób, dlatego nierzadko efekt końcowy jest taki, że wyglądają one niemalże jak klony. Warto czasami zdobyć się na odwagę i kupić coś oryginalnego.

Gdzie znajdziemy oryginalne torebki?

torebka handmadeOdkąd pamiętam pasjonuję się światem mody. Już jako mała dziewczynka bardzo lubiłam oglądać zdjęcia z wybiegów w różnych gazetach. Obecnie też lubię styl, jaki jest w modzie, lecz nie lubię za nim ślepo podążać. Lubię za to mieszać modę z czymś oryginalnym i nie mam na myśli tutaj drogich marek, lecz jedyne w swoim rodzaju rzeczy, których nikt inny nie ma i mieć nie będzie. Wbrew pozorom takie perełki możemy dostać w bardzo prosty sposób i wcale niedrogi. Najprostszym sposobem jest kupowanie rzeczy robionych ręcznie. Torebka handmade była pierwszym takim przedmiotem zakupionym przeze mnie jakiś czas temu. Torebka ta doskonale wpisywała się w panujące trendy, ale i jednocześnie posiadała w sobie coś oryginalnego i charakterystycznego. Od razu bardzo mi się spodobała i jak się okazało potem, również moim koleżankom i przyjaciółkom ponieważ niemalże każda z nich pytała się zafascynowana, gdzie takie rzeczy można dostać i jakiej są marki. Były bardzo zdziwione, a jednocześnie pozytywnie zaskoczone faktem, że w internecie jest tak wiele sklepów z rzeczami typu handmade i że jakość tych rzeczy jest przeważnie o niebo lepsza niż z typowych sklepów.

Jestem i będę zawsze wdzięczna wszystkim tym kreatywnym i uzdolnionym osobom, które podjęły się pracy w postaci samodzielnego szycia czy to torebek, czy ubrań lub czegokolwiek innego. Dzięki nim możemy być zarówno modnie ubrane, jak i oryginalnie. Pamiętajmy bowiem, że dzięki temu, że są to rzeczy szyte ręcznie nie ma drugiego takiego przedmiotu na świecie!