Sława baseników z kulkami do domu

Na rynku, w supermarketach lub u znajomych posiadających dzieci coraz częściej można zauważyć tzw. suche baseny z piłeczkami dla dzieci. Dzieci mają ogromną frajdę podczas zabawy, a rodzice nie muszą koniecznie wychodzić z dzieckiem na plac zabaw, aby dziecko pobawiło się wśród piłek. Czy warto kupić taki basen? Jakie są ceny?

Sens zakupu suchego basenu z kulkami

suchy basen z piłkami dla dzieciNie od dziś wiadomo, że każde dziecko uwielbia bawić się piłkami i uwielbia koliste kształty. Suchy basen z piłkami dla dzieci jest idealnym rozwiązaniem, w szczególności dla dzieci w młodszym wieku. Taki suchy basen można dostać w każdym sklepie dziecięcym z zabawkami. Cena basenu nie powinna wielu osób przerazić, a efekty po zakupie z pewnością ucieszą zarówno rodzica, jak i dziecko. Koszt takiego suchego basenu zwykle zaczyna się od 200 zł do kilkuset złotych. W zależności od wielkości i ilości umieszczonych w nim kulek- zwykle jest to około 200/300 sztuk kolorowych piłeczek. Kolory basenów są przyjazne i zachęcają nawet najmłodsze dzieci do korzystania z niego. Przed zakupem warto jednak zwrócić uwagę, czy aby na pewno producent daje gwarancje i certyfikat na to, aby piłki miały kontakt z dzieckiem i że są bezpieczne. Rozmiary basenów oraz piłek są różne, zarówno jeśli chodzi o średnicę, jak i wysokość. Suchy basen może spełniać także funkcje dekoracyjną. Niezwykłe kolory i niebanalna kolorystka spełnia role ozdoby w każdym pomieszczeniu.

Będąc zapracowanym rodzicem i nie mając czasu na wyjście czy wyjazd z dzieckiem na plac zabaw, a posiadając miejsce w domu, na tarasie, balkonie czy w ogrodzie warto rozważyć opcję zakupu takiego basenu z piłkami. Każde dziecko będzie zadowolone i samo zajmie się sobą podczas zabawy dając chwilę wytchnienia i spokoju rodzicom.